czwartek, 15 września 2011

Open Family Day

W niedzielę 25 września br. na torze wyścigów konnych na Służewcu w Warszawie odbędzie się rodzinny festiwal smaków - Open Family Day. Będzie to okazja, by skosztować najlepszych dań polskich restauratorów i najwyborniejszych trunków z winnic całego świata, które zapewni główny partner imprezy – Centrum Wina. Na dzieci będzie czekać moc atrakcji i to nie tylko kulinarnych.

Oprócz specjalnego menu dla maluchów organizatorzy zapewniają moc atrakcji: plac zabaw, czytanie bajek, teatrzyk i zakątek twórczy wyposażony w przybory do malowania, projektowania i lepienia. Dostępny będzie również cały panel edukacyjny, możliwość wzięcia udziału w warsztatach gotowania z szefami kuchni, dekorowania potraw a nawet w eksperymentach (nie tylko kulinarnych), prowadzonych pod okiem grupy doświadczonych pedagogów.

Na dorosłych czeka przede wszystkim wspaniała uczta, zapewniona przez kilka wyselekcjonowanych restauracji z całej Polski. Smaki potraw dopełnione będą przez wina z 38 winnic całego świata. Podczas całego dnia będzie można nie tylko skosztować wybornych dań, ale również przyrządzić coś samodzielnie, pod okiem mistrzów kuchni. Całodzienną imprezę umilą koncerty i liczne animacje.
Dodatkowa atrakcja to Klub Konesera, który umożliwi Gościom między innymi poznanie autorów książek kulinarnych, uczestnictwo w warsztatach sommelierskich i glass tastingu, a także zgłębienie sekretów zbilansowanej diety.

Open Family Day to doskonała okazja, by niedzielne popołudnie spędzić wśród najbliższych, choć nieco inaczej niż zwykle. Nie jest to jednak impreza typu - "otwarty piknik rodzinny". Wejście na festiwal jest płatne, ale jak zapewniają organizatorzy - w cenie biletu zawiera się nielimitowany dostęp do potraw z menu przygotowanego przez restauracje uczestniczące w wydarzeniu, degustacji ponad 300 gatunków wina, a także atrakcji i animacji (w tym również dziecięcych).
Bilet całodzienny (12.00 - 21.00) 150 zł
Bilet popołudniowy (17.00 - 21.00) 100 zł
Bilet dziecięcy (7-16 lat) 40 zł
Dzieci poniżej 7 roku życia wstęp wolny
Festiwal poprowadzi znany duet Dorota Wellman i Marcin Prokop.

2 komentarze:

  1. zwariowali - za taką cenę - czyli dzień zabawy dla rodziny z jednym starszym i jednym młodszym dzieckiem to 340 zł za jeden dzień. Z czego wiadomo, że pod koniec września nie da się być cały dzien z małym dzieckiem na dworze!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. "Na warszawskim Torze Wyścigów Konnych stanie gigantyczny, liczący 4000 mkw. namiot..." takze nie na dworze... Mysle, ze jak na tyle atrakcji i jesli faktycznie bedzie tak zorganizowane jak zapowiadaja, jesli ludzie nie wroca do domu glodni a bogatsi o doswiadczenia smakowe i kulinarne! spokojnie mozna te pieniedze w ten sposob ulokowac.
    Oczywiscie jesli ktos ma nieco wolnej gotowki z początkiem roku szkolnego:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie!! Jeśli zostawiasz komentarz - proszę, podpisz się. Chyba że bardzo lubisz być anonimowy :D